556P6P72
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 556P6P72 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | 556P6P72 |
|---|---|
| Proizvajalec | Conxall / Switchcraft |
| Opis | CABLE STR MALE-R/A MALE 6POS 6' |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | 556P6P72 | Proizvajalec | Conxall / Switchcraft |
|---|---|---|---|
| Opis | CABLE STR MALE-R/A MALE 6POS 6' | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 2022 pcs | Podatkovni list | Sensor-Link Series Catalog |
| Kategorija | Cable Assemblies | Uporaba | - |
| Ščitenje | Unshielded | Serija | Mini-Mizer® |
| Dolžina | 6.00' (1.83m) | Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| natančen opis | Cable Assembly 6.00' (1.83m) | Barva | Yellow |
| Vrsta kabla | Round | 2. Število priključenih številnikov priključkov | All |
| 2. Število priključkov priključka | 6 | 2. priključek | Male |
| Število priključenih številnikov položajev 1 | All | 1. Število priključkov priključka | 6 |
| 1. priključek | Male, Right Angle |
- Podobni izdelki
- povezane novice
Podobni izdelki
- del #:
556S6P72 - Proizvajalci:
Conxall / Switchcraft - Opis:
CBL STR FEMALE-R/A MALE 6POS 6' - Na zalogi:
- del #:
556P6S144 - Proizvajalci:
Conxall / Switchcraft - Opis:
CBL STR MALE-R/A FEMAL 6POS 12' - Na zalogi:
5569984-1 - Proizvajalci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Opis:
CONN MOD JACK 6P6C VERT UNSHLD - Na zalogi:
5569564-4 - Proizvajalci:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - Na zalogi:
556MHBS40K2R - Proizvajalci:
Illinois Capacitor - Opis:
CAP FILM 55UF 10% 700VDC RADIAL - Na zalogi: