Domov > Izdelki > Ventilatorji, Thermal Management > DC ventilatorji > F410T-12LC
F410T-12LC
F410T-12LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi F410T-12LC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela F410T-12LC
Proizvajalec Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela F410T-12LC Proizvajalec Copal Electronics
Opis FAN AXIAL 40X10MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 16699 pcs Podatkovni list F410T Series
Kategorija Ventilatorji, Thermal Management Premer 10.00mm
Utež 0.044 lb (19.96g) Napetostni razpon 10.2 ~ 13.2VDC
Napetost - ocenjena 12VDC Prekinitev 2 Wire Leads
Statični tlak 0.040 in H2O (10.0 Pa) Velikost / dimenzija Square - 40mm L x 40mm H
Serija F410T RPM 4600 RPM
Moč (Watts) 480mW Druga imena 563-1131
F410T12LC
delovna temperatura 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) Hrup 12.0 dB(A)
Lifetime @ Temp. - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip ventilatorja Tubeaxial Trenutna ocena 0.040A