Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > SM-43TA105
SM-43TA105
SM-43TA105
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM-43TA105 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM-43TA105
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela SM-43TA105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70113 pcs Podatkovni list SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka J Lead Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm) Serija SM43
Odporen material Cermet Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena SM-43TA 1M OHM (105)
SM-43TA105TR
Število obratov 5
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment