Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > SM-43X105
SM-43X105
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SM-43X105 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SM-43X105
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 83169 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
50 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela SM-43X105 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 1M OHM 0.25W GW TOP ADJ Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 83169 pcs Podatkovni list SM-42 & 43 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±10%
Sklop zaključka Gull Wing Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Rectangular - 0.189" x 0.138" Face x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm) Serija SM4
Odporen material Cermet Odpornost 1 MOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Število obratov 5 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
natančen opis 1 MOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment