Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > ST42ETA503
ST42ETA503
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ST42ETA503 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ST42ETA503
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela ST42ETA503 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 120050 pcs Podatkovni list ST-4 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±20%
Sklop zaključka J Lead Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.091" H (5.00mm x 4.50mm x 2.30mm) Serija ST42
Odporen material Cermet Odpornost 50 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ST-42ETA 50K OHM (503)
ST-42ETA503
Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 50 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Vrsta prilagajanja Top Adjustment