Domov > Izdelki > Potenciometri, upori > Trimmer Potentiometers > ST4ETH103
ST4ETH103
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ST4ETH103 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ST4ETH103
Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
številka dela ST4ETH103 Proizvajalec Copal Electronics
Opis TRIMMER 10K OHM 0.25W GW SIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 82315 pcs Podatkovni list ST-4 Series Datasheet
Kategorija Potenciometri, upori Toleranca ±20%
Sklop zaključka Gull Wing Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija Square - 0.197" L x 0.177" W x 0.224" H (5.00mm x 4.50mm x 5.70mm) Serija ST4
Odporen material Cermet Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena ST-4ETH 10K OHM (103)
ST-4ETH103
Število obratov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 10 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Side Adjustment Vrsta prilagajanja Side Adjustment