Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 381LR331M400K042
381LR331M400K042
381LR331M400K042
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 381LR331M400K042 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 381LR331M400K042
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela 381LR331M400K042 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 29151 pcs Podatkovni list 381LR Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija 381LR
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.71A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.44A @ 20kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
Druga imena 338-2494
381LR331M400K042-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 402 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 402 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF