Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > MMP2W2P2K
MMP2W2P2K
MMP2W2P2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MMP2W2P2K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MMP2W2P2K
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5368 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela MMP2W2P2K Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5368 pcs Podatkovni list MMP Type
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.709" W, 0.394" T x 1.378" L (18.00mm, 10.00mm x 35.00mm)
Serija MMP Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Long Life Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial Zmogljivost 2.2µF