Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > SK331M160ST
SK331M160ST
SK331M160ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SK331M160ST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SK331M160ST
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela SK331M160ST Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5896 pcs Podatkovni list SK Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 160V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm) Serija SK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 600mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 840mA @ 1kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.732" (44.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 600 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 600 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 330µF