Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > SLP331M420E4P3
SLP331M420E4P3
SLP331M420E4P3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SLP331M420E4P3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SLP331M420E4P3
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela SLP331M420E4P3 Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26612 pcs Podatkovni list SLP Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 420V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija SLP
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.49A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.19A @ 20kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.005 Ohm @ 120Hz natančen opis 330µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.005 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose