Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > TAS105M035P1A
TAS105M035P1A
TAS105M035P1A
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TAS105M035P1A z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TAS105M035P1A
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% AXIAL
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5145 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TAS105M035P1A Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 1UF 35V 20% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5145 pcs Podatkovni list TAS Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm) Serija TAS
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Koda proizvajalca A
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti General Purpose Stopnja napak -
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Zmogljivost 1µF