Domov > Izdelki > kondenzatorji > tantal kondenzatorji > THF476K035P1G-F
THF476K035P1G-F
THF476K035P1G-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi THF476K035P1G-F z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela THF476K035P1G-F
Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela THF476K035P1G-F Proizvajalec Cornell Dubilier Electronics
Opis CAP TANT 47UF 35V 10% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2628 pcs Podatkovni list THF Type
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Tip Hermetically Sealed Toleranca ±10%
Velikost / dimenzija 0.351" Dia x 0.786" L (8.92mm x 19.96mm) Serija THF
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Koda proizvajalca G Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti General Purpose
Stopnja napak - ESR (upornost ekvivalentne serije) 110 mOhm
natančen opis 47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial 110 mOhm Zmogljivost 47µF