ADA600F-30-G
ADA600F-30-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADA600F-30-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADA600F-30-G
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 30V 360W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 261 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela ADA600F-30-G Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 30V 360W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 261 pcs Podatkovni list ADA Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 30V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 7.68" L x 5.00" W x 2.56" H (195.0mm x 127.0mm x 65.0mm) Serija ADA
Moč (Watts) 360W (600W Forced Air) delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 30V 12A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12A Odobritve CE, cURus, TUV