Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > CES48033-30P
CES48033-30P
CES48033-30P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CES48033-30P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CES48033-30P
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 940 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela CES48033-30P Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 940 pcs Podatkovni list CES Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.5kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 76V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Serija CES Pakiranje -
Paket / primer 8-DIP Module Druga imena 1776-1167
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 30A