Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > CHS80483R3
CHS80483R3
CHS80483R3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi CHS80483R3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela CHS80483R3
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela CHS80483R3 Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 250V
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 76V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.30" L x 0.90" W x 0.41" H (33.0mm x 22.8mm x 10.5mm) Serija CHS
Moč (Watts) 83W Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 1776-2050
CHS80483R3-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Lastnosti - Učinkovitost 92%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 25A 36V - 76V Input Tok - izhod (maks.) 25A