Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > FTA-40-683
FTA-40-683
FTA-40-683
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FTA-40-683 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FTA-40-683
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 40A CHASSIS
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 886 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela FTA-40-683 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 40A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 886 pcs Podatkovni list FTA Series Instr ManualFTA (40,50,60A) Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC -
Napetost - nazivni AC 500V Sklop zaključka Terminal Block
Serija FTA Druga imena 1776-2142
FTA-40-683-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Chassis Mount
Induktivnost - Pogostost - delovanje 50/60Hz
Vrsta filtra Three Phase (Wye) Tok 40A