LEA150F-12
LEA150F-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEA150F-12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEA150F-12
Proizvajalec Cosel
Opis SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 724 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela LEA150F-12 Proizvajalec Cosel
Opis SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 724 pcs Podatkovni list LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm) Serija LEA
Moč (Watts) 150W Druga imena 1776-1262
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Universal Input
Učinkovitost 81% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Odobritve CE, cURus, TUV