LEA150F-9-Y
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEA150F-9-Y z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEA150F-9-Y
In Stock 547 pcs
Product parameter
številka dela LEA150F-9-Y Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 547 pcs Podatkovni list LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.46" H (222.0mm x 75.0mm x 37.0mm) Serija LEA
Moč (Watts) 150W delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, Universal Input
Učinkovitost 82% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 9V 17A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 17A Odobritve CE, cURus, TUV