LEA75F-30-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEA75F-30-S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEA75F-30-S
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME)
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 898 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LEA75F-30-S Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (OPEN FRAME) Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 898 pcs Podatkovni list LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 30V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm) Serija LEA
Moč (Watts) 75W delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti PFC, Universal Input
Učinkovitost 84% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Odobritve CE, cURus, TUV