LEA75F-48-SN
LEA75F-48-SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEA75F-48-SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEA75F-48-SN
Proizvajalec Cosel
Opis SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LEA75F-48-SN Proizvajalec Cosel
Opis SWITCHING POWER SUPPLIES AC/DC P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1096 pcs Podatkovni list LEA Series DatasheetLEA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.17" W x 1.14" H (222.0mm x 55.0mm x 29.0mm) Serija LEA
Moč (Watts) 75W Druga imena 1776-1279
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna -
Lastnosti PFC, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 1.6A