LEP100F-24-U
LEP100F-24-U
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEP100F-24-U z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEP100F-24-U
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 933 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LEP100F-24-U Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 933 pcs Podatkovni list LEP Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 8.74" L x 2.95" W x 1.38" H (222.0mm x 74.9mm x 35.1mm) Serija LEP
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 84% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.2A Odobritve CE, cURus, TUV