LEP240F-24-SN
LEP240F-24-SN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEP240F-24-SN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEP240F-24-SN
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 557 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela LEP240F-24-SN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 240W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 557 pcs Podatkovni list LEP Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Serija LEP Moč (Watts) 240W
Druga imena 1776-1295 delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 10A