LEP240F-36-D28
LEP240F-36-D28
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LEP240F-36-D28 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LEP240F-36-D28
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 666 pcs
Product parameter
številka dela LEP240F-36-D28 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 666 pcs Podatkovni list LEP Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 8.74" L x 3.74" W x 1.77" H (222.0mm x 95.0mm x 45.0mm) Serija LEP
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 87% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.7A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.7A Odobritve CE, cURus, TUV