Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > LFA10F-24
LFA10F-24
LFA10F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFA10F-24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFA10F-24
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 10W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela LFA10F-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5967 pcs Podatkovni list LFA Series Instr ManualLFA Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija LFA
Moč (Watts) 10W Druga imena 1776-1304
delovna temperatura -10°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti Universal Input Učinkovitost 83%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 500mA 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 500mA