LFP150F-24-RY
LFP150F-24-RY
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LFP150F-24-RY z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LFP150F-24-RY
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela LFP150F-24-RY Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1071 pcs Podatkovni list LFP Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 6.30" L x 2.95" W x 1.44" H (160.0mm x 74.9mm x 36.6mm) Serija LF
delovna temperatura -10°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CE, cURus, TUV