Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > MGS30123R3-R
MGS30123R3-R
MGS30123R3-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MGS30123R3-R z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MGS30123R3-R
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela MGS30123R3-R Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1815 pcs Podatkovni list MGS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.39" H (50.8mm x 25.4mm x 9.9mm) Serija MGS
Moč (Watts) 26W Paket / primer 6-DIP Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 8A Aplikacije ITE (Commercial)