Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > NAP-30-472
NAP-30-472
NAP-30-472
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NAP-30-472 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NAP-30-472
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela NAP-30-472 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 30A CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3029 pcs Podatkovni list NAP Series DatasheetNAP Series Instr Manual
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC 250V
Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V Napetost - nazivni AC 250V
Sklop zaključka Terminal Block Serija NAP
Druga imena 1776-1420 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje - Vrsta filtra Single Phase
Tok 30A Konfiguracija Single Stage