Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > NBC-20-102
NBC-20-102
NBC-20-102
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi NBC-20-102 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela NBC-20-102
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela NBC-20-102 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2985 pcs Podatkovni list NBC Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC 250V
Napetost - nazivni AC (faza na tla / nevtralno) 250V Napetost - nazivni AC 250V
Sklop zaključka Terminal Block Serija NBC
Druga imena 1776-3381
NBC-20-102-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje - Vrsta filtra Single Phase
Tok 20A Konfiguracija Two Stage