PBA100F-24-RTN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA100F-24-RTN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA100F-24-RTN
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 698 pcs
Product parameter
številka dela PBA100F-24-RTN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 698 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.79" L x 1.26" W x 3.66" H (147.1mm x 32.0mm x 93.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 86% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4.5A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
  • del #:PBA100F-36
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 36V 100W