PBA100F-36-N
PBA100F-36-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA100F-36-N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA100F-36-N
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 100W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 996 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela PBA100F-36-N Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 36V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 996 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 36V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija PBA
Moč (Watts) 100W Druga imena 1776-1442
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Minimalna obremenitev je obvezna No
Lastnosti DC Input Capable, Universal Input Učinkovitost 86%
natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 2.8A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 2.8A