PBA150F-24
PBA150F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA150F-24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA150F-24
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 762 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela PBA150F-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 762 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija PBA
Moč (Watts) 150W Druga imena 1776-1461
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.5A Odobritve CE, cURus, TUV