PBA150F-48-T
PBA150F-48-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA150F-48-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA150F-48-T
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 649 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PBA150F-48-T Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 649 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3.3A Odobritve CE, cURus, TUV