PBA15F-3R3-C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA15F-3R3-C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA15F-3R3-C
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela PBA15F-3R3-C Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1442 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 3.35" L x 1.22" W x 3.07" H (85.1mm x 31.0mm x 78.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 68% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 3A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
PBA15F-3R3-N Image
PBA15F-3R3 Image
  • del #:PBA15F-3R3
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 3.3V
  • Na zalogi:2120
PBA15F-24-N Image
  • del #:PBA15F-24-N
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 24V 15W