Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > PBA15F-48
PBA15F-48
PBA15F-48
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA15F-48 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA15F-48
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 15W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PBA15F-48 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2390 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Open Frame Serija PBA
Moč (Watts) 15W Druga imena 1776-1475
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Učinkovitost 78% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 350mA 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 350mA Odobritve CE, cURus, TUV