Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > PBA300F-5
PBA300F-5
PBA300F-5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA300F-5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA300F-5
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V 300W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 271 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela PBA300F-5 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 5V 300W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 271 pcs Podatkovni list PBA300-1500 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija PBA
Moč (Watts) 300W Druga imena 1776-1483
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Učinkovitost 71% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 60A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 60A Odobritve CE, cURus, TUV