PBA300F-7R5-CF3
PBA300F-7R5-CF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA300F-7R5-CF3 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA300F-7R5-CF3
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 7.5V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 236 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela PBA300F-7R5-CF3 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 7.5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 236 pcs Podatkovni list PBA300-1500 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 7.5V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 6.69" L x 4.02" W x 1.65" H (169.9mm x 102.1mm x 41.9mm) Serija PB
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 79% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 7.5V 40A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 40A Odobritve CE, cURus, TUV