PBA30F-3R3-EN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA30F-3R3-EN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PBA30F-3R3-EN |
|---|---|
| Proizvajalec | Cosel |
| Opis | AC/DC CONVERTER 3.3V |
Product parameter
| številka dela | PBA30F-3R3-EN | Proizvajalec | Cosel |
|---|---|---|---|
| Opis | AC/DC CONVERTER 3.3V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 1288 pcs | Podatkovni list | PBA10-150 Series Datasheet |
| Kategorija | Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) | Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - | Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 3.3V | Napetost - izolacija | 3kV |
| Napetost - Vhod | 85 ~ 264 VAC | Tip | Enclosed |
| Velikost / dimenzija | 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm) | Serija | PB |
| delovna temperatura | -10°C ~ 71°C (With Derating) | Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Chassis Mount | Minimalna obremenitev je obvezna | No |
| Učinkovitost | 69% | natančen opis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 85 ~ 264 VAC Input |
| Tok - izhod (maks.) | 6A | Odobritve | CE, cURus, TUV |