PBA50F-48-J
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA50F-48-J z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA50F-48-J
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V
Product parameter
številka dela PBA50F-48-J Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1318 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series DatasheetPBA, PBW Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 4.72" L x 1.22" W x 3.23" H (119.9mm x 31.0mm x 82.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 85% natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 1.1A Odobritve CE, cURus, TUV