PBA600F-24-G
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA600F-24-G z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PBA600F-24-G |
|---|---|
| Proizvajalec | Cosel |
| Opis | AC/DC CONVERTER 24V |
Product parameter
| številka dela | PBA600F-24-G | Proizvajalec | Cosel |
|---|---|---|---|
| Opis | AC/DC CONVERTER 24V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 202 pcs | Podatkovni list | PBA300-1500 Series Datasheet |
| Kategorija | Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) | Napetost - izhod 4 | - |
| Napetost - izhod 3 | - | Napetost - izhod 2 | - |
| Napetost - izhod 1 | 24V | Napetost - izolacija | 3kV |
| Napetost - Vhod | 85 ~ 264 VAC | Tip | Enclosed |
| Velikost / dimenzija | 7.48" L x 4.72" W x 2.40" H (190.0mm x 119.9mm x 61.0mm) | Serija | PB |
| delovna temperatura | -20°C ~ 70°C (With Derating) | Število izhodov | 1 |
| Tip montaže | Chassis Mount | Minimalna obremenitev je obvezna | No |
| Učinkovitost | 84% | natančen opis | Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC Input |
| Tok - izhod (maks.) | 27A | Odobritve | CE, cURus, TUV |