PBA75F-12-RN
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA75F-12-RN z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA75F-12-RN
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 791 pcs
Referenčna cena
Product parameter
številka dela PBA75F-12-RN Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 791 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) Serija PB
delovna temperatura -10°C ~ 71°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 83% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 6.3A Odobritve CE, cURus, TUV
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
PBA75F-12-N Image
  • del #:PBA75F-12-N
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 12V 75W
  • Na zalogi:1210
  • del #:PBA75F-15
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 15V 75W