PBA75F-15-N
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PBA75F-15-N z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PBA75F-15-N
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 75W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PBA75F-15-N Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 15V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1089 pcs Podatkovni list PBA10-150 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Serija PBA
Moč (Watts) 75W Druga imena 1776-1513
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Učinkovitost 84% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 5A Odobritve CE, cURus, TUV