PCA600F-24-TP2
PCA600F-24-TP2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PCA600F-24-TP2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PCA600F-24-TP2
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 2
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 231 pcs
Product parameter
številka dela PCA600F-24-TP2 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC PS (ENCLOSED TYPE) 600W, 2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 231 pcs Podatkovni list PCA Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 5.98" L x 3.50" W x 1.61" H (152.0mm x 89.0mm x 41.0mm) Serija PCA
Moč (Watts) 648W Druga imena 1776-3641
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Minimalna obremenitev je obvezna - Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Učinkovitost 93% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 27A 85 ~ 264 VAC, 88 ~ 370 VDC Input
Tok - izhod (maks.) 27A Odobritve CE, cURus, D-Mark