PLA600F-48-V
PLA600F-48-V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PLA600F-48-V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PLA600F-48-V
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 481 pcs
Product parameter
številka dela PLA600F-48-V Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 48V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 481 pcs Podatkovni list PLA Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 48V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Enclosed
Velikost / dimenzija 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm) Serija PL
delovna temperatura -20°C ~ 70°C Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Minimalna obremenitev je obvezna No
Učinkovitost 88% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 12.5A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 12.5A Odobritve CE, cURus, TUV