PMA100F-24
PMA100F-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMA100F-24 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMA100F-24
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 693 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela PMA100F-24 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 24V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 693 pcs Podatkovni list PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm) Serija PM
Druga imena 1776-2567
PMA100F-24-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 86%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 4.5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije Medical
Podobni izdelki
PMA100F-12-N Image
PMA100F-12 Image
  • del #:PMA100F-12
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 12V