Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) > AC DC pretvorniki > PMA60F-12
PMA60F-12
PMA60F-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PMA60F-12 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela PMA60F-12
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela PMA60F-12 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1019 pcs Podatkovni list PMA Series DatasheetPMA Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.31" L x 1.26" W x 3.23" H (134.9mm x 32.0mm x 82.0mm) Serija PM
Druga imena 1776-2586
PMA60F-12-ND
delovna temperatura -10°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Chassis Mount
Minimalna obremenitev je obvezna No Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 82%
natančen opis Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5A 85 ~ 264 VAC Input Tok - izhod (maks.) 5A
Odobritve CE, cURus, TUV Aplikacije Medical
Podobni izdelki
PMA60F-15 Image
  • del #:PMA60F-15
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 15V
  • Na zalogi:956
  • del #:PMA30F-5-T
  • Proizvajalci:Cosel
  • Opis:AC/DC CONVERTER 5V
  • Na zalogi:1331
PMA60F-12-N Image
PMA30F-5-N Image
  • del #:PMA30F-5-N
  • Opis:AC/DC CONVERTER 5V