SNDHS100B15
SNDHS100B15
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SNDHS100B15 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SNDHS100B15
Proizvajalec Cosel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 101W
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 487 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
številka dela SNDHS100B15 Proizvajalec Cosel
Opis DC/DC CONVERTER 15V 101W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 487 pcs Podatkovni list SNDHS Series DatasheetSNDHS Series Instr Manual
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - Vhod (Min) 200V
Napetost - Vhod (maks.) 400V Tip Open Frame
Velikost / dimenzija 5.00" L x 2.42" W x 1.75" H (127.0mm x 61.5mm x 44.5mm) Serija SNDHS
Moč (Watts) 101W Druga imena 1776-2648
SNDHS100B15-ND
delovna temperatura -20°C ~ 95°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Učinkovitost 85% Tok - izhod (maks.) 6.7A