STMGFS15243R3-V
STMGFS15243R3-V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi STMGFS15243R3-V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela STMGFS15243R3-V
Proizvajalec Cosel
Opis DC/DC CONVERTER 3.3V 13W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela STMGFS15243R3-V Proizvajalec Cosel
Opis DC/DC CONVERTER 3.3V 13W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1384 pcs Podatkovni list STMG Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Zunanji / notranji (Off-Board) Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.5kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Open Frame Velikost / dimenzija 3.66" L x 2.05" W x 1.06" H (93.0mm x 52.1mm x 26.9mm)
Serija STMGFS Moč (Watts) 13W
delovna temperatura -20°C ~ 70°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost 87%
Tok - izhod (maks.) 4A Odobritve CE