Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > SUCS3053R3B
SUCS3053R3B
SUCS3053R3B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi SUCS3053R3B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela SUCS3053R3B
Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela SUCS3053R3B Proizvajalec Cosel
Opis DC DC CONVERTER 3.3V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5478 pcs Podatkovni list SU(C)S Series Instr ManualSUCS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 500V
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.98" L x 0.61" W x 0.28" H (25.0mm x 15.5mm x 7.0mm) Serija SUCS
Moč (Watts) 2W Paket / primer 6-SMD Module, Gull Wing
Druga imena 1776-3531
SUCS3053R3B-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 25 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
Učinkovitost 72% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 600mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 600mA Aplikacije ITE (Commercial)