Domov > Izdelki > filtri > Moč Line Filter moduli > TAC-100-103
TAC-100-103
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TAC-100-103 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TAC-100-103
Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 206 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela TAC-100-103 Proizvajalec Cosel
Opis LINE FILTER 500VAC 100A CHASSIS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 206 pcs Podatkovni list TAC(50-150A) Series Datasheet
Kategorija filtri Voltage - Nazivna DC -
Napetost - nazivni AC 500V Sklop zaključka Terminal Block
Serija TAC delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost -
Pogostost - delovanje 50/60Hz Vrsta filtra Three Phase (Wye)
Tok 100A Konfiguracija Single Stage