Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > AC DC pretvorniki > TUXS200F50
TUXS200F50
TUXS200F50
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TUXS200F50 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TUXS200F50
Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 574 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela TUXS200F50 Proizvajalec Cosel
Opis AC/DC CONVERTER Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 574 pcs Podatkovni list TUXS Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 50V Napetost - Vhod 85 ~ 264 VAC
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 3.00" L x 2.00" W x 1.12" H (76.2mm x 50.8mm x 28.4mm)
Serija TUX Moč (Watts) 200W
Paket / primer 8-DIP Module Druga imena 1776-1101
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Pravilo obremenitve 100mV Uredba o vrsticah 100mV
Učinkovitost 93% natančen opis Enclosed AC DC Converter 1 Output 50V 4A 85 ~ 264 VAC Input
Tok - izhod (maks.) 4A Odobritve CE, cURus, TUV